Elsat | Sileman - Odkryj więcej

KRĄG ABONENTA – Pierwsze Spotkanie Za Nami!

KRĄG ABONENTA – Pierwsze Spotkanie Za Nami!

Fascynują Cię egzotyczne kraje? A może po prostu czasem zwyczajnie marzysz o chwili relaksu, wyciszenia i błogiego spokoju? Tak, to normalne. I również wiemy jak ciężko odnaleźć chwilę spokoju podczas dnia wypełnionego licznymi obowiązkami. No ale… już wiemy jak temu zaradzić.

Jak się zrelaksować każdy z Nas wie. Ale nie każdy z Nas znajduje na  to czas. Tępo życia Nas przytłacza. Dlatego błogosławieństwem dla wielu stają się nowoczesne techniki i metody, które niemal natychmiast pozwalają Nam wyciszyć się, oddalić od siebie stres i uspokoić własny umysł.

Jak to zrobić? Czy to możliwe? I czy w ogóle bezpieczne?

Na wszystkie te i wiele więcej pytań odpowiadała prelegentka Naszego ostatniego spotkania „KRĘGU ABONENTA”Jadwiga Kander – coach łączący zachodnią kulturę sukcesu z dalekowschodnią filozofią życia.

Tematem spotkania, które odbyło się 21 kwietnia w rudzkiej restauracji Wiśniowy Sad, była metoda mindfulness. Technika pozwalająca doskonale radzić sobie ze stresem dzięki uspokojeniu własnego umysłu. Jadwiga Kander, jako duchowy przewodnik, zabrała Nas również w fantastyczną podróż wprost do Tajlandii racząc uczestników opowieścią o tym fascynującym kraju.

Uczestnicy podczas niemalże dwugodzinnej sesji dowiedzieli się jakie są najlepsze metody wyciszenia, a także mieli okazję porozmawiać przy smacznym poczęstunku.

Dzięki uprzejmości naszego sponsora, Nadawcy kanału Znalezione obrazy dla zapytania tlc HD na wszystkich biorących udział czekały miłe upominki. 🙂

A dla wszystkich niewtajemniczonych…

„Krąg Abonenta” to zapoczątkowany cykl spotkań mający na celu umożliwienie wszystkim Naszym Abonentom (Elsatu i Silemana) uczestniczenie w ciekawych prelekcjach oraz poznawanie fantastycznych i inspirujących ludzi!

Zatem.. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz naszego profilu na FB [kliknij] – wkrótce pojawią się informacje o kolejnym spotkaniu. Do zobaczenia!

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux