Elsat | Sileman - Odkryj więcej

Wielki powrót „Twin Peaks”

Wielki powrót „Twin Peaks”

Myśl ta porusza, wywołuje dreszcze i uśmiech na twarzy milionów fanów na całym świecie. Mowa oczywiście o zapowiedzi pojawienia się w maju 2017, na ekranach HBO (na kanale 151) i HBO GO trzeciej, najnowszej serii, kultowego serialu „Twin Peaks”. Fani ponadczasowego, prawdopodobnie najchętniej oglądanego serialu w historii, a już na pewno w okresie lat 90-tych, mają więc wiele powodów do zachwytu. W końcu w pełni legalnie i w doskonałej jakości HD zobaczyć będzie można nie tylko najnowszy sezon, ale również dwa pozostałe, które w latach dziewięćdziesiątych wywołały sensację i wywarły ogromny wpływ na rewolucję telewizji w tamtych czasach.

Internet jest zgodny, że perfekcyjnie zrealizowany serial genialnego duetu David Lynch (czterokrotnie nominowany do Oscara w tym za Mulholland Drive)/ Mark Frost (serial Posterunek przy Hill Street) jest przez miłośników dobrego kina oraz koneserów seriali jedną z najchętniej polecanych produkcji. Twórczość o pozornie idyllicznym, pełnym ponurych sekretów miasteczku na dalekiej północy Stanów Zjednoczonych zahipnotyzowała miliony widzów na całym świecie. Wciągająca bez reszty fabuła i mroczny klimat to główne jej wyróżniki. I choć jest już wiele lat po premierze pierwszego sezonu to serial nadal porusza i emocjonuje nie tracąc na aktualności. Przykładem tego może być fakt, że jedna z najbardziej prestiżowych telewizji zdecydowała się go dystrybuować na swoim kanale. Gdyby jednak brakowało komuś dowodów, to warto wspomnieć o tym, że Twin Peaks został wyróżniony trzema Złotymi Globami oraz dwoma nagrodami Emmy.

Dwa pierwsze sezony serialu będą dostępne w Znalezione obrazy dla zapytania hbo go, a także na antenie Znalezione obrazy dla zapytania hbo 3 HD (nr kanału 153).

Pierwszy i drugi sezon Twin Peaks pojawił się już 1 maja. To idealny czas i okazja, by nadrobić dwie pierwsze serie przed premierą nowych odcinków lub odświeżyć wspomnienia i przypomnieć sobie losy postaci.

Powrót kultowego serialu ma miejsce 22 maja! 

3 sezon Twin Peaks pojawi się w stacji  (na kanale 151) i również w usłudze Znalezione obrazy dla zapytania hbo go już 22 maja tego roku. W HBO GO znajdziecie tego dnia pierwsze 4 odcinki, w TV zaś od godz 22:10 wyemitowane zostaną 2 pierwsze odcinki.

Trzecia seria Twin Peaks opowie o wydarzeniach, które rozegrały się 25 lat po tych przedstawionych w drugim sezonie. Do obsady serialu powróciły znane twarze. Spotkamy oczywiście agenta Dale’a Coopera, w rolę którego wcielił się Kyle MacLachlan, a także Mädchen Amick jako Shelly Johnson i Peggy Lipton jako Normę Jennings. W trzeciej serii nie zabraknie także Davida Duchovny’ego i samego Davida Lyncha.

Nowy sezon serialu liczyć będzie 18 odcinków. W stacji HBO trzecia seria zadebiutuje trwającą dwie godziny premierą.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux