Elsat | Sileman - Odkryj więcej

Czy można być dobrą drugą żoną? Przekonaj się na kanale E!

Podobny obrazJak układa się życie drugich żon u boku bogatych mężów? Czy wychowanie ich potomstwa może okazać się zbyt trudne? Czy mogę się one dogadać ze swoimi poprzedniczkami? Na wszystkie te oraz wiele więcej innych pytań znajdziecie odpowiedź w telewizji E! Entertainment w nowym serialu pt. „Klub drugich żon”. Obnaży on życie kobiet, które zdecydowały się na taki związek.

Czy można być dobrą drugą żoną?

Jak naprawdę wygląda ich życie? W serialu zobaczymy losy Pań, które poślubiły rozwiedzionych bogatych starszych panów. Będziemy śledzić ich zachowania i decyzje podczas wychowywania potomstwa partnerów z wcześniejszych związków (nierzadko w tym samym, co one wieku), a także zobaczymy jak ułożą im się relacje z byłymi wybrankami serc. Przekonamy się o jasnych i ciemnych stronach takiego życia, nawet jeśli opływa ono w dostatku i luksusie. Już podczas pierwszego odcinka napotkamy problemy wywołane tym, że nie wszystkie kobiety otrzymają od Tanii zaproszenia. Później Veronika zmierzy się z bolesną wiadomością dotyczącą jej małżeństwa, a Shawna zdecyduje się na próbę rozpoczęcia kariery aktorskiej.

Oglądaj w  na kanale 503.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux